Polyend Tracker z najnowszą aktualizacją v1.5

221
Polyend-Tracker-update-1_5

Polyend przygotował kolejną aktualizację grooveboxa Tracker do wersji 1.5. Znajdziemy w niej poprawki błędów, nowe przydatne funkcje oraz bezpłatny pakiet instrumentów do pobrania.

Polyend Tracker to biurkowy, przenośny kombajn do produkcji muzycznej, zawierający dużo więcej niż tylko sekwencer rytmiczny. Oferuje między innymi syntezę granularną i tablicową, sampler i… wbudowane radio FM do “pobierania materiału źródłowego”! Może pracować samodzielnie lub w komunikacji z innymi urządzeniami i oprogramowaniem za pośrednictwem wejścia i wyjścia MIDI. Więcej naszych publikacji na jego temat: TUTAJ.

CO NOWEGO?

Wśród drobnych ulepszeń i niezbędnych poprawek błędów pojawiła się nowa funkcja wyróżniająca. Twój Tracker może teraz zapisywać oddzielne instrumenty ze wszystkimi ich ustawieniami. Pozwala to na importowanie tych instrumentów do innych projektów, nad którymi pracujesz i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami. To wydanie zawiera także bezpłatny pakiet instrumentów do pobrania.

Szczegółowy dziennik zmian, plik aktualizacji oprogramowania i bezpłatny pakiet instrumentów są dostępne na stronie: polyend.com/downloads.

Więcej szczegółów
Producent: https://polyend.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl/polyend