Podręcznik użytkownika do programu PreSonus Studio One 5!

1
PreSonus-Studio-One-Podrecznik-uzytkownika

Nakładem wydawnictwa Helion ukazał się „PreSonus Studio One. Podręcznik użytkownika” w formie e-booka! Podręcznik jest przeznaczony do polskiej wersji programu PreSonus Studio One 5 i jest źródłem kompleksowej wiedzy na temat środowiska cyfrowej stacji roboczej.

W podręczniku znajdziemy szczegółowe opisy poszczególnych funkcji, praktyczne porady i dodatkowe informacje niezwykle cenne na każdym etapie tworzenia muzyki – od tworzenia ścieżek z początkowymi szkicami muzycznymi, nagrywaniem wokali i instrumentów, pracą nad aranżacją, poprzez miksowanie aż po finalny mastering (wersja profesjonalna Studio One 5) i eksport gotowego materiału!

PreSonus-Studio-One-5

Program DAW Studio One 5 został stworzony z myślą o łatwości obsługi i jest kreatywnym partnerem od studia, przez scenę, po streaming! DAW wypełniony jest światowej klasy wirtualnymi instrumentami i efektami. Program uzbrojono m.in.: w pakiet wtyczek Studio Magic. Zostały one wybrane spośród najlepszych marek instrumentów wirtualnych i efektów, a każdy plug-in wnosi do utworów inny rodzaj magii!

Podręcznik użytkownika Presonus Studio One gratis!

W świątecznej promocji programu Studio One 5 Professional podręcznik użytkownika dostaniesz GRATIS! Kup DAW PreSonus Studio One 5 Professional, a kod uprawniający do darmowego pobrania e-booka ze strony https://ebookpoint.pl/audiostacja otrzymasz w prezencie! Poproś o kod sprzedawcę w sklepie lub napisz bezpośrednio do firmy Audiostacja na adres [email protected], załączając dowód zakupu Studio One 5 Professional. Uwaga! Liczba kodów promocyjnych e-booka jest ograniczona!

Sklepy, w których kupisz w promocji DAW Studio One 5:

  • AV Partner
  • Czak Music
  • Guitar Center
  • Fan
  • Magnus
  • Supersound

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Więcej newsów PreSonus: TUTAJ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj