Pobierz plugin Softube Dirty Tape za darmo!

0
Softube Dirty Tape

Tylko do 31 stycznia firma Softube oferuje swoją najnowszą wtyczkę Dirty Tape, do pobrania zupełnie za darmo. Czy jest tu ktoś, komu nie przyda się dobra symulacja taśmy?

Softube Dirty Tape symuluje nasycenie taśmy magnetycznej znane ze starych magnetofonów szpulowych. W zależności od ustawień, wtyczka ta może subtelnie kolorować i modulować dźwięk, ale jej domeną – zgodnie z nazwą – jest „brudzenie“ sygnału audio specyficznymi, ale bardzo pożądanymi artefaktami. Plugin może być użyty zarówno na kanałach monofonicznych, jak i stereofonicznych (pracuje wtedy w trybie dual mono).

Dirty Tape wykorzystuje całe doświadczenie deweloperów z Softube związane z modelowaniem wpływu taśmy magnetycznej na dźwięk, zdobyte przy okazji tworzenia chociażby takich dotychczasowych pluginów jak Tape, Tape Echoes, Harmonics i Saturation Knob. A każdy, kto zna te narzędzia, wie, jakiej jakości odwzorowania możemy się spodziewać i tym razem.

Wtyczka działa w formatach AU, AAX, VST2 i VST3 w systemie macOS 10.13 lub nowszym oraz Windows 10 lub nowszym. Do autoryzacji wymagane jest bezpłatne konto iLok (lub płatny klucz USB) oraz bezpłatne oprogramowanie Softube Central. Do 31 stycznia 2022 można bezpłatnie pobrać Dirty Tape ze strony internetowej Softube – później plugin będzie wystawiony na sprzedaż.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.softube.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Więcej newsów Softube: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj