P1-M, P1-X i P1-Nano: nowe kontrolery DAW od Icon Pro Audio!

0
Icon-P1-M-Icon-P1-X-Icon-P1-Nano

ICON Pro Audio nie zwalnia tempa! Po zaprezentowanych w ubiegłym tygodniu nowych kontrolerach DAW – V1-M i V1-X czas na kolejne premiery. Są nimi, a jakże, kolejne kontrolery DAW oznaczone symbolami P1-MP1-X i P1 Nano!

Popularne kontrolery DAW (bądź miksu jak kto woli) firmy ICON z serii QCon Pro oraz Platform doczekały się następców. Zaprezentowane na targach NAMM 2023 nowe modele V1-MV1-X [Przedstawiliśmy je szerzej TUTAJ] oraz najnowsze P1-MP1-X i P1 Nano wyraźnie czerpią z dobrze znanych bestsellerów firmy ICON, wprowadzając jednocześnie szereg usprawnień, na które czekało wielu użytkowników.

Icon-P1-M-and-P1-X

Tytułowe kontrolery P1-MP1-X i P1 Nano, czerpią garściami z nowego i jednocześnie flagowego V1-M, zawierając tę samą technologię, większość funkcji czy 16-panelowy, programowalny cyfrowy ekran dotykowy, ale będąc jednocześnie bardziej kompaktowymi rozwiązaniami.

Icon-P1-Nano

Icon P1-M jest wyposażony w 8 czułych na dotyk zmotoryzowanych faderów o rozdzielczości 12 bitów i może być rozszerzony za pomocą Icon P1-X do konfiguracji z maksymalnie 64 kanałami. Natomiast Icon P1-Nano posiada jeden dotykowy fader z 12-bitową rozdzielczością. Wszystkie modele można rozbudować o opcjonalne wyświetlacze TFT pokazujące nazwę kanału, wartości kontrolne, pomiary i parametry programu dla każdego kanału.

Modele te trafią do sprzedaży w grudniu 2023 roku.

Więcej szczegółów
Producent: https://iconproaudio.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj