Nowy interfejs audio PreSonus STUDIO 26c przetestowany!

0

Nowa seria interfejsów audio PreSonus Studio USB-C została zapowiedziana w lutym tego roku. W Polsce są dostępne od maja, dzięki dystrybutorowi – firmie Audiostacja, a dziś mamy dla Was pierwszy test modelu Studio 26C.

Najnowszy interfejs trafił niestety nie w nasze ręce 🙂 ale mimo to warto się tą informacją podzielić, gdyż sami byliśmy ciekawi. Wysokiej jakości interfejs audio/MIDI PreSonus Studio 26c został przetestowany przez redakcję magazynu „Estrada i Studio” i wyróżniony znakiem „Nasz Typ”.

O nowej rodzinie interfejsów przeczytacie także w naszych publikacjach: https://uptone.pl/tag/presonus-studio-usb-c

Model ten to przede wszystkim interfejs przeznaczony do pracy w domowym studiu nagrań, a także ciekawe rozwiązanie dla DJ-ów i podróżujących muzyków. Pozwala nagrywać sygnał z dwóch źródeł, ma symetryczne wyjścia, współpracuje z portem USB-C i oferuje 70 dB wzmocnienia w przedwzmacniaczach.

Jak czytamy w teście magazynu “Estrada i Studio”:

„Dynamika, znikomy poziom szumów, klarowność i precyzja dźwięku nagrań nie pozostawiały wątpliwości, że mamy do czynienia z bardzo dobrym jakościowo urządzeniem” – napisano w teście urządzenia.

Redakcja zwróciła też uwagę na m.in. potężny wzmacniacz słuchawkowy, ciekawe brzmienie torów mikrofonowych i funkcję przełączania odsłuchu A/B.

„Pod każdym względem PreSonus Studio 26c jest warty zainteresowania” – podsumowano.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here