Nowe monitory studyjne Dynaudio Core 59 i Core 7

0

Podczas NAMM Show 2019, firma Dynaudio zaprezentowała nową, referencyjną serię aktywnych monitorów studyjnych CORE. Znajdziemy w nich flagowy model CORE 59 oraz mniejszy CORE 7. Czego możemy od nich oczekiwać?

Jak zapewnia producent, najnowsza seria dostarczy użytkownikowi wszystkiego co powinien usłyszeć, bez upiększeń i przy zachowaniu całkowitej spójności tonalnej. Bez względu na to, czy nagrywasz trio lub orkiestrę, miksujesz głos lektorski lub ścieżkę dźwiękową do gry, czy robisz mastering projektu dźwiękowego, nowe odsłuchy Dynaudio mają zagwarantować Ci maksymalny komfort pracy.

Jak informuje Audiostacja, przedstawiciel marki Dynaudio Professional w Polsce, nowe monitory są już dostępne w naszym kraju.

W skrócie…

Dynaudio CORE 59 (cyfry 5 i 9 oznaczają średnicę głośnika średnio- i nisko-tonowego) to bez wątpienia poważny system dedykowany profesjonalistom! Ten trójdrożny monitor oferuje całkowitą moc 1150W, pasmo przenoszenia 38Hz – 24kHz, max SPL 118dB, wejście analogowe i AES3 [24bity/192kHz]. Swoje też musi ważyć! (24.6kg). Dodatkowo wbudowany, zaawansowany procesor DSP z dwoma przełącznikami filtrującymi pozwala dopasować i dostosować ich brzmienie do pomieszczenia i predyspozycji realizatora.

Świetnym rozwiązaniem wydaje się też być możliwość ustawienia ich w pionie lub w poziomie, dzięki obracanej przedniej płycie Orbit (głośnik wysoko- i średnio-tonowy). Monitor jest już dostępny w Polsce, a sugerowana cena to ok. 10990 PLN.

Więcej szczegółów
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/dynaudio-core-59


Dynaudio CORE 7 to, jak zapewnia producent, również system referencyjny z zaawansowanym procesorem DSP jednak w bardziej kompaktowej formie. Tutaj mamy do czynienia z konstrukcją dwudrożną, z nieco mniejszym wooferm 7″ i tym samym twitterem 1″. Jednak mamy nadal to samo pasmo przenoszenia 38Hz – 24kHz, ten sam max SPL 118dB, wejście analogowe i AES3 [24bity/192kHz]. Waga zdecydowanie mniejsza 14.7kg

Sugerowana cena: ok. 6990 PLN

Więcej szczegółów:
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/pdynaudio-core-7

Producent dużo uwagi, projektując nową serię CORE, poświecił na stworzenie systemu, który nie będzie męczył uszu realizatora i pozwoli mu na długą pracę bez zmęczenia. Jest to bardzo ważna kwestia, na którą teoretycznie wielu twórców zwraca uwagę ale nie każdemu to wychodzi. Jak będzie w przypadku serii CORE? Nie możemy się doczekać testów 😉

Producenthttps://www.dynaudio.com/professional-audio/core

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here