Nowe „analogowe“ pluginy od Softube: British Class A & Overstayer M-A-S

0
Softube-British-Class-A-&-Overstayer-M-A-S
Softube: British Class A & Overstayer M-A-S

Szwedzi z Softube ponownie podsuwają nam smakowite kąski w postaci wysokiej klasy analogowego sprzętu studyjnego, przeniesionego za pomocą precyzyjnych pomiarów do domeny cyfrowej. 

Po tegorocznej premierze odświeżonej wersji Amp Room oraz wtyczki Tape Echoes, tym razem Softube przedstawia channel strip British Class A oraz saturator Overstayer M-A-S.

British Class A to pełen komplet procesorów dźwięku, obejmujący bramkę, filtr dolno i górnoprzepustowy, kompresor, korektor oraz sekcję wzmocnienia, a wszystko to oparte na układach brytyjskich konsol studyjnych Neve z lat 60 i 70-tych.

Z kolei Overstayer M-A-S to cyfrowa replika współczesnego urządzenia o tej samej nazwie (a dokładnie wersji Model 8101), pozwalającego na plastyczne kształtowanie szczytów transjentów oraz jego saturację, czyli nasycanie harmonicznymi.

Obie wtyczki można z powodzeniem zaaplikować na pojedyncze ścieżki, grupy lub sumę miksu. Możemy użyć je zarówno w DAW, jak i jako moduł w aplikacjach Amp Room oraz Modular. Ponadto British Class A działa także jako rozszerzenie do Softube Console 1.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.softube.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj