Nowa seria monitorów na 30 urodziny KRK

0

Kto nie zna tej charakterystycznej żółtej membrany? Wiecie pewnie od razu, że mowa będzie o jednej z bardziej rozpoznawalnych firm produkujących monitory studyjne – KRK.

W tym roku mija już 30 lat od kiedy producent ten, tworzy dla nas świetne kolumny służące nam w naszej muzycznej pracy. 30-lecie istnienia KRK to także okazja do zaprezentowania nam już 4 generacji monitorów studyjnych serii V.

Odsłuchy KRK serii V to połączenie doświadczenia, technologii i jakości, nad którą firma pracuje od trzydziestu lat. Staje się już tradycją, że monitory występują w trzech wersjach – V4, V6 oraz V8, różniących się wielkością i parametrami.

Służyć mają one do tworzenia muzyki z możliwie najwierniejszym odtworzeniem brzmienia naszych ścieżek składających się na nagranie. Monitory wyposażono m.in. w 49 fabrycznych ustawień korektora, pozwalających dostosować je do indywidualnych preferencji i akustyki pomieszczenia lub np. wyeliminowania efektu odbicia dźwięku od biurka.

Szerszą specyfikację sprzętową dla poszczególnych modeli znajdziecie na stronie producenta www.krksys.com i polskiego dystrybutora www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here