Nostalgia z Rhythmic Robot Soviet Organ

0

Czy jest coś lepszego niż przeniesienie starego w nowe? Szczerze powiedziawszy śmiem wątpić, tym bardziej jeśli mamy do czynienia z taką klasyką jak prezentowany instrument Rhythmic Robot Soviet Organ

Na podziw zasługuje nie tylko brzmienie i interface graficzny. Firma Rhythmic Robot pokusiła się o absolutnie wierne odwzorowanie brzmienia rzeczywistych instrumentów z epoki, poprzez nagrywanie ich sygnału tradycyjną drogą rejestrowania mikrofonem, a następnie dopieszczeniu brzmienia w studio nagrań.

Każdy kumaty realizator dźwięku pewnie potrafi sobie odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób tego dokonać, toteż nie będę silił się na fachowca i pozostawię temat tym, którzy się na tym znają.
Sam interface graficzny wyśmienicie nawołuje do kultywowania tradycji rodem ze Związku Radzieckiego. Swietnie narysowane organy i ich funkcjonalności, dodają instrumentowi niebywałej klasy.
Co do samego brzmienia, Rhythmic Robot niewątpliwie stworzyło dzieło, oddając w nasze dłonie elektroniczną wersję instrumentu z niezapomnianej epoki.
Więcej informacji znajdziecie na stronie www.rhythmicrobot.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here