Nie chcesz wydać sporo pieniędzy? Przedstawiamy Tascam VL-S3

0

Domowe studio nagrań, jak już zauważyliście, to taka mini skarbonka bez dna. Z jednej strony potrzebujemy instrumentu, z drugiej jakiejś klawiatury sterującej, komputera, okablowania, ale i głośników.

Jakby to wszystko zsumować, wychodzi nam niemała kwota do wydania. Pamiętajmy jednak, że tanie, nie zawsze oznacza kiepskie. Tak jest i tym razem. Dziś na tapecie niedrogie aktywne monitory studyjne Tascam VL-S3.

Jak sugeruje cyfra 3 w nazwie modelu, mamy do czynienie z kolumną, gdzie główny głośnik (woofer) ma średnicę 3 cali. Bass reflex znajduje się na tylnej ścianie co jest charakterystyczne dla tańszych konstrukcji.

Producent zapewnia nas o wysokiej jakości odsłuchu. Wierne odwzorowanie nagranego materiału dźwiękowego, bez koloryzowania którychkolwiek częstotliwości to cechy, które mają nas przekonać do tych monitorów. Oczywiście pamiętajmy, że rozmawiamy cały czas o budżetowych odsłuchach i to w najmniejszym proponowanym rozmiarze woofera.

Reasumując… Są tanie, dobrze wyglądają, mają niewielką moc (24W), gniazdo mini jack umożliwiające podłączenie chociażby smartphona czy też niesymetryczne gniazda RCA. Naprawdę całkiem sporo! Czy warte uwagi przy konstruowaniu swojego domowego studia? Myślę, że tak.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta www.tascam.com i na stronie polskiego dystrybutora www.polsound.pl

vl-s3rear2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here