Native Instruments stworzył wirtualny odpowiednik Una Corda

0

Una Corda – jedna struna, co jest z drugiej strony odpowiednikiem techniki gry z wciśniętym pedałem stłumienia. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że Native Instrument stworzył wirtualny odpowiednik nowatorskiego, bądź co bądź, instrumentu autorstwa Davida Klavinsa.

una_uptone

Native Instrument zdążyło przyzwyczaić nas do instrumentów wirtualnych najwyższej klasy. Zestawy takie jak Kontakt czy też poszczególne biblioteki brzmień tego potentata wirtualnej muzyki, znalazły zastosowanie w wielu produkcjach filmowych i muzycznych przedsięwzięciach. Una Corda jest jednym z wielu przykładów podejścia firmy do jakości bibliotek wychodzących spod skrzydeł firmy.
Twórcy biblioteki zadbali o jak najwierniejsze odwzorowanie rzeczywistego brzmienia instrumentu, dodając do niego masę możliwości ustawień parametrów tak, by można było dowolnie modyfikować brzmienie Una Corda nawet w stopniu nie przypominającym rzeczywistego instrumentu.
Biblioteka kosztuje niewiele, bo jedyne 149€ i obsługiwać ją można za pośrednictwem chociażby darmowego Kontakt Playera.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta www.native-instruments.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here