NAMM 2020: Mackie z nową serią multimedialnych monitorów CR-X

1

Podczas NAMM Show 2020 Mackie prezentuje nową, multimedialną serię odsłuchów studyjnych CR-X, dedykowaną do bardzo szerokiego grona muzyków i twórców, którzy pragną nienagannego odsłuchu z funkcją Bluetooth w atrakcyjne cenie.

Jedną z nich z pewnością jest łączność Bluetooth co znacznie zwiększa ich możliwości zastosowania. Takie zresztą ma być ich przeznaczenie, czyli i do domowego studia muzycznego jak i domowej rozrywki nadal jednak zachowując dobre parametry brzmieniowe.

Wszystko wskazuje na to, że zastąpią one z czasem znaną i popularną już od kilku lat serię CR (Creative Reference). Nowa seria wchodzi z całym przekrojem monitorów w zależności od średnicy głośnika niskotonowego i posiadania lub braku funkcji Bluetooth: CR3-X, CR3-XBT, CR4-X, CR4-XBT, CR5-X, CR5-XBT, CR8-XBT. Uzupełnieniem linii monitorów jest dedykowany subwoofer CR8S-XBT.

Oczywiście ceny ich równie mają być atrakcyjne i zaczynać się będą od około 100 USD za podstawowy model (CR3-X), a najwyższy (CR8-XBT) kosztować będzie w granicach 350 USD.

Więcej szczegółów
Producent: https://mackie.com/cr-x
Dystrybutor: https://www.musicinfo.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here