NAMM 2020: Audient EVO 4 i EVO 8! Czyżby nagrywanie nigdy jeszcze nie było tak proste?

0

Audient wychodzi na przeciw wszystkim twórcom i muzykom, którzy bez zaawansowanej wiedzy technicznej w temacie rejestracji audio będą nagrywać sprawnie z profesjonalną jakością za niewielkie pieniądze. Poznajcie nowe interfejsy audio Audient EVO 4 i EVO 8.

NAMM 2020 już za chwilę więc Audient pokazuje swoje najnowsze “zabawki”. Oczywiście żadnych zabawek tu nie będzie, ale niezwykle prosta obsługa, przystępność finansowa, a przy tym zupełnie nowe spojrzenie na interfejs audio ma być kluczem do sukcesu nowej serii EVO.

Wraz z  intensywnym rozwojem podcastingu, streamingu, a także coraz większą popularnością homerecordingu i domowej produkcji muzycznej koncepcja EVO wydaje się być bardzo ciekawa i słuszna.

Dyrektor marketingu, Andy Allen, powiedział:

„Uważamy, że technologia nie powinna przeszkadzać w procesie twórczym; powinien go ulepszyć i być dostępny dla wszystkich, bez względu na ich poziom umiejętności i formę sztuki, a EVO jest tutaj, aby pomóc w tworzeniu świetnie brzmiących nagrań tak łatwo i bez wysiłku, jak to możliwe.”

Jak dodaje:

„Jedną z najbardziej unikalnych funkcji EVO jest Smartgain, który automatycznie ustawia poziomy wzmocnienia, gdy użytkownik zaczyna grać lub śpiewać. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce skoncentrować się na kreatywności, a może dopiero zaczyna. Oczywiście profesjonaliści mogą nadal wybierać wzmocnienie ręcznie, jeśli tak wybiorą – a także korzystać z innych funkcji, których oczekują od profesjonalnego interfejsu audio ”.

Seria interfejsów Audient EVO została wyposażone w zupełnie nowe przedwzmacniacze mikrofonowe z zakresem wzmocnienia 58dB, wysokiej jakości konwertery z zakresem dynamicznym 113dB wraz z JFET D.I, Smartgain, Smart Touchpoints, wyjścia monitorowe, słuchawkowe, zasilanie phantom +48 i znacznie więcej…

Szczegóły i pełne specyfikacje znajdziecie na dedykowanej stronie: https://evo.audio, a poniżej pierwsze oficjalne materiały na ich temat.

Podczas NAMM Show 2020 ma zostać oficjalnie pokazany model Audient EVO 4, który ma wejść do sprzedaży już w lutym, a jego cena ma oscylować w granicach 119 EURO.

Więcej szczegółów
Producent: https://audient.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here