NAMM 2018: Nowe syntezatory Pocket Operator PO-33 i PO-35 od Teenage Engineering

705

Nawet jeśli wyglądają jak kalkulatory bez obudowy, zdecydowanie nimi nie są. Zaprezentowane podczas tegorocznych targów Namm Show dwa nowe kieszonkowe syntezatory Teenage Engineering – PO-33 i PO-35 kryją w sobie ciekawe możliwości!

Najnowsze syntezatory razem ze znanym już syntezatorem perkusyjnym PO-32 stanowią zwieńczenie trzeciej generacji Pocket Operatorów z serii Metal. Pierwszy z nich, czyli mikro-sampler PO-33 wyposażono w 40-sekundową pamięć, wbudowany mikrofon i wejście liniowe, za pośrednictwem których będziecie mogli wprowadzić do urządzenia swoje próbki. A to oczywiście dopiero wstęp do zabawy. To małe urządzonko posiada spory zestaw efektów, możliwość modyfikacji brzmień, 16 krokowy sekwencer oraz 16 paternów do zapełnienia. I mieści się w kieszeni;)

Drugi sekwencer, to w zasadzie synth z możliwością modyfikacji głosu. Teenage Engineering PO-35 wyposażono w osiem brzmień głosu i wbudowany mikrofon, dzięki któremu nagracie własne próbki głosowe, a następnie nadacie im wybrany charakter, dodacie efekty, perkusję i wiele innych.

Obydwa syntezatory są już dostępne i kosztują po 85 £.

Więcej info:
Producent – www.teenageengineering.com
Dystrybutor – www.audiotechpro.pl