Najlepsze wtyczki do korekcji wysokości dźwięku (Pitch Correction Plug-ins)

1

Korekcja wysokości dźwięku, intonacji czy rytmu zarówno partii wokalnych jak i instrumentalnych, za pomocą dedykowanego oprogramowania, nikogo w dzisiejszych czasach nie dziwi. Jest to standard w produkcji muzycznej i praktycznie żadne profesjonalne studio nagrań nie może się bez tego typu narzędzi obejść. Sprawdźmy najciekawsze propozycje na rynku!

Oprogramowanie tego typu coraz częściej wykorzystuje się także podczas koncertów live. Praktycznie niezauważalna latencja wielu wtyczek i coraz szybsze procesory pozwalają w czasie rzeczywistym wpływać na wiele składowych naszego wokalu. Co zatem mamy ciekawego na rynku aktualnie?


Celemony Melodyne 5

Celemony Melodyne 5, czyli piąta odsłona narzędzia do edycji intonacji, powszechnie stosowanego praktycznie we wszystkich studiach nagraniowych na świecie. Wnosi ona z sobą wiele interesujących funkcji. Szczegóły w poniższym video oraz na stronie: https://www.celemony.com/en/melodyne/new-in-melodyne-5


ANTARES AUTO-TUNE

ANTARES AUTO-TUNE dostępny jest w pięciu odsłonach, z czego najbardziej rozbudowana to wersja ANTARES AUTO-TUNE PRO, nie licząc wersji ANTARES AUTO-TUNE UNLIMITED, która oferowana jest w formie abonamentowej. Wersja Pro, która weszła na rynek w 2018 roku jest jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna w użytkowaniu. Wszystko to za sprawą przeprojektowanego interfejsu, potężnego przetwarzania, a także możliwości edycyjnych i nawigacyjnych.


iZotope Nectar Elements

Dodaj swoim wokalom klarowności i kunsztu dzięki Nectar Elements, który analizuje i przetwarza wokal, pomagając Ci umiejscowić go idealnie w miksie i pozwalając Ci okiełznać go przy pomocy kilku kliknięć.


WAVES TUNE

Nieśmiertelny Waves Tune, który występuje w trzech wersjach, z czego najnowsza to Waves Tune Real-Time, który pozwala pracować z głosem także w czasie rzeczywistym! Wspominaliśmy o nim TUTAJ.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here