Milab Pearl ELM-T Bernt Malmqvist Signature Edition – perła wśród mikrofonów!

0
Milab-Pearl-ELM-T-BM

ELM-T BM – Bernt Malmqvist Signature Edition – to najnowszy lampowy mikrofon pojemnościowy w ofercie marki Milab/Pearl Microphones, odznaczający się kilkoma wyjątkowymi cechami…

Milab-Pearl-ELM-T-BMMilab Pearl ELM-T BM wykorzystuje kapsułę mikrofonową ELM będącą autorskim wynalazkiem firmy Pearl Microphones i umożliwiającą płynną kontrolę charakterystyki kierunkowej. Jest to najwyższej klasy konstrukcja lampowa, której twórcą jest Bernt Malmqvist, wybitny specjalista pracujący w firmie Pearl od 1954 roku. 

Model Milab Pearl ELM-T BM odznacza się pasmem przenoszenia od 20Hz do 25kHz i wyjątkowo niskimi szumami własnymi, a jego brzmienie można opisać jako ciepłe i detaliczne. Maksymalny poziom SPL, jakiemu można poddać ten model bez ryzyka uszkodzenia wynosi 126 dB.

Każdy egzemplarz budowany jest ręcznie w Szwecji. W aluminiowej walizce z mikrofonem oprócz kabla i uchwytu antywstrząsowego dołączony jest zasilacz Andreasa Grossera oraz indywidualny wykres częstotliwościowy danego egzemplarza.

W poniższym nagraniu został użyty do zarejestrowania partii skrzypiec:

Więcej szczegółów: https://www.milabmic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj