Mikrofony sE Electronics w Spotify Studios!

0

Spotify to potężna wirtualna platforma muzyczna znana na całym globie, z której korzysta ponad 100 milionów użytkowników. Pewnie niektórych z Was zdziwimy faktem, że firma dysponuje materialną, namacalną przestrzenią, w tym także profesjonalnymi i świetnie wyposażonymi studiami nagrań z główną siedzibą w Nowym Jorku!

W ciągu ostatnich kilku lat, wyprodukowano w nich setki nagrań w serii Spotify Singles, z artystami od Johna Legenda po Stinga, Miley Cyrus po Maggie Rogers, Eda Sheerana po Tony’ego Bennetta. Lista jest baaaardzo długa, z ponad 1,5 miliarda streamów do tej pory.

W 2018 roku studia nagraniowe należące do Spotify zostały wzbogacone o duży arsenał mikrofonów firmy sE Electronics, w tym całą serię znakomitych sE Rupert Neve Signature Series, a także “bardziej dostępnych” modeli jak sE4400a czy VR2.

W poniższych materiałach video główny inżynier Spotify Studios – William Garrett opowiada o filozofii nagrywania i jak mikrofony marki sE są wykorzystywane do osiągnięcia muzycznych celów studia.

Zapraszamy!

Więcej szczegółów dotyczących mikrofonów sE Electronics znajdziecie na stronach:
Producent: https://www.seelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj