Mikrofony Neumann U 47 fet i U 87 w opinii eksperta

0

“Drogie i fenomenalne!” Od niepamiętnych czasów mikrofony Neumann U 47 fet i U 87 cieszą się w pełni zasłużoną opinią jednych z najlepszych na rynku muzycznym. Dziś mamy dla Was ciekawe recenzje obydwu modeli przygotowane przez Axela Reinemera.

Axel Reinemer to inżynier dźwięku, producent muzyczny i właściciel berlińskiego JRS Recording Studio. Przez ponad 30 lat, pełnych pasji i zaangażowania w pracę, zdobywał doświadczenie w branży recordingu. Dziś artysta dzieli się z widzami swoimi celnymi uwagami dotyczącymi słynnych mikrofonów Neumann U 47 fet  oraz U 87.

Modele Neumann U 47 fet oraz Neumann U87 w sprzedaży dostępne są już od długiego czasu. Nie miało to jednak wpływu na spadek ich popularności, bo te, choć na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym szczególnym, nadal uważane są za jedne z najlepszych na rynku.

O Neumann U 87 w odświeżonej wersji pisaliśmy jakiś czas temu w tekście Mikrofon Neumann U87 Rhodium Edition, natomiast szersze informacje o Neumann U 47 fet znajdziecie na stronie producenta, https://en-de.neumann.com/.

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com/
Dytrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj