Mikrofony MXL 990 i MXL 770 w limitowanych edycjach!

0
Mikrofony-MXL-990-MXL-770

Znane mikrofony pojemnościowe MXL 990 i MXL 770 doczekały się swoich limitowanych wersji. Mikrofon MXL 990 Blackout dostępny jest teraz w czarnej, eleganckiej obudowie. Model MXL 770 Gray dzięki popielatej kolorystyce nabrał skandynawskiego charakteru.

Równolegle do oferty trafia mikrofon MXL 990 Essential. Zestaw zawierający mikrofon i uchwyt sztywny kusi nową, niższą ceną! UWAGA! Wszystkie limitowane edycje mikrofonów dostępne są w ograniczonej liczbie egzemplarzy!

MXL 990 Blackout
MXL 990 Blackout

Zarówno MXL 990 jak i MXL 770 to uniwersalne wielkomembranowe konstrukcje posiadające liniową charakterystykę częstotliwościową i odznaczają się kardioidalną charakterystyką kierunkową. Mikrofony oferują szczegółowe brzmienie nie tylko partii wokalnych i lektorskich. Sprawdzą się również przy rejestracji instrumentów zaskakując głębokim i intensywnym brzmieniem. Mikrofony mają wytrzymałą, metalową obudowę i stanowią wszechstronne narzędzie w arsenale każdego realizatora.

MXL 770 Gray
MXL 770 Gray

Model MXL 770 dodatkowo wyposażono w filtr dolnozaporowy i tłumik -10 dB. Przełącznik redukujący czułość umożliwia rejestrację nawet skrajnie głośnego źródła dźwięku (wzmacniacza gitarowego etc.). Użyj filtru w trakcie nagrywania wokalu lub gitary akustycznej, aby zapobiec zakłóceniom mogącym pojawić się w dolnych częstotliwościach rejestrowanego materiału.

Akcesoria

Nowe modele mikrofonów (poza wersją 990 Essential) wyposażono zarówno w uchwyt sztywny, jak i elastyczny SM 90. Popularne koszyki izolują mikrofon od statywu minimalizując wstrząsy i dudnienia pochodzące z podłoża, a także wszelkie zakłócenia ze strony wykonawcy. W ofercie amerykańskiego producenta znajdziesz również inne, popularne modele uchwytów takie jak SM 56 (do mikrofonów o średnicy od 4,13 cm do 4,76) czy SM 57 (do mikrofonów o średnicy od 4,76 cm). Rozważ również użycie pop filtru, to niewielki wydatek, a jakość rejestrowanego materiału radykalnie się poprawi i znacznie ułatwi późniejszą edycję w programie typu DAW. Popularne modele pop filtrów MXL to uniwersalny PF-001 lub metalowy PF-002.

Czytaj szczegółowe opisu mikrofonów na stronie dystrybutora:

Więcej szczegółów
Producent: http://www.mxlmics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj