Mikrofony konferencyjne MXL AC-44 i AC-404 z testem od SUPERSOUND.PL

0
Test-mikrofonow-konferencyjnych-MXL-AC-44-i-AC-404

Co zrobić aby spotkania online stały się przyjemnością? Najlepiej zainwestować w dedykowany do tych celów mikrofon. Dobrym i stosunkowo niedrogim rozwiązaniem są niezwykle kompaktowe, biurkowe mikrofony konferencyjne MXL AC-44 i AC-404, które sprawdził dla Was sklep muzyczny Supersound.pl.

MXL AC-44 [Kupisz TUTAJ] to mikrofon konferencyjny USB, który zdecydowanie podniesie jakość dźwięku Waszych telekonferencji nawet w głośnych i niesprzyjających warunkach akustycznych. Wykorzystuje on znaną z innych modeli konstrukcję powierzchniową złożoną z 3 kapsuł.

MXL-AC-44

Wzmacnia ona dźwięki bezpośrednie, eliminując niepożądane szumy i hałasy. Dzięki temu mikrofon zapewnia doskonałą jakość audio nawet w otoczeniu pełnym zgiełku, a niewielkie rozmiary i łatwe podłączenie, sprawdzi się w każdej przestrzeni – konferencyjnej, lekcyjnej czy przemysłowej. Do tego oferowany jest w trzech wersjach kolorystycznych:  Sugerowana cena: ok 520 PLN

MXL AC-404 [Kupisz TUTAJ] to biurkowy mikrofon konferencyjny, także oparty na trzech pojemnościowych kapsułach. Jest nieco większy od modelu AC-44 i posiada większy zasięg odbierania głosu, dzięki czemu sprawdzi się przy większej grupie osób biorących udział w telekonferencji. Dostępny jest w wersji białej, czarnej oraz czarnej z podświetleniem LED.

MXL-AC-404

Więcej szczegółów
Producent: http://www.mxlmics.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj