Masz klawiaturę M-Audio? Pobierz bezpłatnie Reason Lite!

0

Reason Lite to kompletne narzędzie do tworzenia muzyki. Jeśli macie ochotę zgarnąć go dla siebie kompletnie za darmo, to po pierwsze zaopatrzcie się w klawiaturę M-Audio – chyba że właśnie kupiliście, a po drugie przeczytajcie ten news! Szczegóły poniżej!

UWAGA! UWAGA! To zgarnięcia całkiem fajny prezent! Jak czytamy na stronie producenta M-Audio oraz dystrybutora, firmy Audiostacja, czeka nas bardzo fajna niespodzianka. Fajna przynajmniej z dwóch powodów:

  1. Niespodzianka nie ma ukrytych kosztów, a więc jest kompletnie za darmochę!
  2. Przy okazji możemy zaopatrzyć się w jeden z modeli klawiatur od M-Audio!

Na stronie dystrybutora czytamy:
“Chcesz zmienić swój sposób pracy? M-Audio i Propellerhead mają na to odpowiedź!
Od 1.10.2019 do 31.12.2019 nowi i dotychczasowi użytkownicy klawiatur sterujących M-Audio z serii Keystation MK3, Oxygen MKIV i CODE mają natychmiastowy dostęp do Reason Lite, wyposażonego we wszystkie narzędzia wymagane przez nowoczesnego producenta do tworzenia niesamowitej muzyki.

Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś nowego, co mogłoby zaowocować nowym pomysłem, czy też platformy, która nada ostatni szlif Twojemu najnowszemu dziełu sztuki, Reason Lite zapewnia wszystkie podstawowe elementy do produkcji muzyki.

Dzięki połączeniu sił M-Audio i Propellerhead wszystko, czego wymaga współczesny producent, jest tutaj – wiodące w branży sterowanie i kompletny DAW, który skupi Twoją uwagę na tym, co ważne – na Twojej kreatywności. Działaj szybko, ta oferta nie potrwa długo!

Reason Lite można zrealizować po rejestracji produktów na stronie internetowej M-Audio: https://www.m-audio.com

A dla tych, którzy jeszcze nie poznali Reason Lite, wyjaśniamy.
Reason Lite oferuje 8 ścieżek instrumentalnych/audio w połączeniu z szybkim przepływem pracy i zestawem instrumentów, maszyn perkusyjnych, samplerów, efektów, narzędzi do nagrywania i miksowania, czyli wszystkim, czego potrzeba do tworzenia, komponowania, miksowania i ukończenia muzyki.
Reason Studios zamienia muzycznych marzycieli z całego świata w twórców muzyki i inspiruje ich do dalszych marzeń. Propellerhead, jako twórca platformy Reason obejmującej instrumenty, wtyczki, oprogramowanie do produkcji muzyki i aplikacje mobilne, stworzyło narzędzie przeznaczone do pracy z muzyką. Do jej tworzenia i zabawy z nią.
Niezależnie od tego, czy tworzysz swój pierwszy beat, produkujesz następny hit, tworzysz własne brzmienie, bawisz się pomysłem, czy też po prostu rozgryzasz różne rzeczy – Reason pozwala Ci to zrobić.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.m-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here