Limitowana edycja! PreSonus AudioBox USB 96 25th Anniversary Edition

0

Z okazji 25-lecia swojego istnienia na rynku, producent wypuszcza limitowaną, czarną edycję jednego z najpopularniejszych interfejsów audio PreSonus AudioBox USB 96.

Ten kompaktowy, bardzo prosty w obsłudze, a do tego niedrogi interfejs audio to nie tylko wybór osób zajmujących się szeroko pojętym homerecordingiem. AudioBox USB 96 był także odpowiedzialny za dźwięk na wielu albumach, podcastach czy transmisjach na żywo.

Świetne parametry, niska cena, zestaw wszystkich niezbędnych wejść i wyjść to powody jego popularności, tak więc producent postanowił go wyróżnić wypuszczając czarną, limitowaną edycję. Tak więc teraz macie do wybory klasyczny niebieski lub matową czerń 25th Anniversary 🙂

Co zatem oferuje PreSonus AudioBox USB 96?

Ten prosty interface ma wszystkie podstawowe funkcje, które potrzebne są do rozpoczęcia pracy z produkcją. Działa na zasadzie podłącz i graj. Nagrywa dźwięk w jakości 24bit/96kHz i jest zasilany przez USB 2.0. Dodatkowo solidna konstrukcja zapewnia stałą prace w każdych warunkach.

Przedni panel wyposażony jest w dwa wejścia mikrofonowo/instrumentalne typu Combo, przycisk załączający zasilanie Phantom +48V, potencjometr zwiększający głośność słuchawek oraz wzmacniający sygnał obu wejść. Dodatkowo został dodany potencjometr regulujący poziom sygnału wejściowego i sygnału z komputera. Natomiast w panelu tylnym znajduje się wyjście MIDI, umożliwiające podłączenie dodatkowego kontrolera, wyjście słuchawkowe oraz dwa wyjścia stereo na odsłuchy.

Do zestawu wraz z interface dołączony został program z bezpłatną licencją PreSonus Studio One Artist. Jest to program DAW, który pozwala rozwinąć skrzydła w świecie produkcji muzycznej. Umożliwia komponowanie, nagrywanie oraz produkcję dzieł bez rozpraszania się nadmiernymi narzędziami. W pakiecie także znajduje się bezpłatny zestaw wtyczek.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.presonus.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here