Lethal – mimo iż producent informuje nas, że jest syntezatorem jest w rzeczywistości bankiem brzmień z zaawansowanymi możliwościami modyfikacji brzmienia.

Lethal Audio wypuścił swój pierwszy wirtualny instrument o nazwie Lethal. Ideą wtyczki jest dać szybki dostęp do przeróżnych brzmień z różnych gatunków muzycznych. Style obejmują progresywną muzykę elektroniczną, house, trance ,elektro, EDM, hip-hop itd. Producent obiecuje też rozszerzenia. 3,000 instrumentów podzielonych w tematyczne kategorie ilościowo może doprowadzić nas do zawrotu głowy. W rzeczywistości okazuje się, że część brzmień niedużo się od siebie różni co sprawia, że co niektórzy trochę ochłoną. Ogólnie jest nieźle, a głównie dzięki jakości próbek.

Co poza tym? Możliwość wszelkich modyfikacji brzmień. Całkiem dobrej jakości filtry, pitch, krzywe kształtowania przebiegu dźwięku w czasie, możliwość dodania szumu, drive, pogłos, efekt chorus i dużo dużo więcej w tym także możliwość arpeggio.

Na oficjalnej stronie producenta dostępne jest demo z próbkami dźwięków. Zainteresowanych zachęcam do sprawdzenia na własnej skórze czy warto.

Strona oficjalna Lethal: https://www.lethalaudio.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj