Legendarny syntezator Roland XV-5080 dostępny na RolandCloud

0

Kolejna ikona w świecie syntezatorów Rolanda doczekała się swojej cyfrowej wersji. Roland XV-5080 to kwintesencja najciekawszych brzmień z początków 2000 roku.

W swojej fizycznej wersji Roland XV-5080 okrzyknięto najlepszym modułem dźwiękowym producenta. Urządzenie wyposażono w ogromną ilość brzmień opartych o PCM, bogactwo funkcji modulacji oraz niezliczoną ilość efektów, a przy tym syntezator był na tyle przestronny, by z łatwością podbić serca szerokiego grona producentów.

Teraz XV-5080 powrócił jako wtyczka Roland Cloud, oferując użytkownikom ponad 900 presetów, z których wszystkie można wyszukać wg kategorii, a rozwijany edytor daje dostęp do dogłębnej edycji parametrów.

Jeśli nie znacie jeszcze platformy Roland Cloud, zapraszamy również do tekstu Roland Cloud – wirtualny, nieograniczony świat instrumentów!

Dostęp do platformy Roland Cloud kosztuje 19,95 USD za abonament miesięczny lub 199 USD za rok. Dostępne są także abonamenty dwuletnie i pięcioletnie w cenach odpowiednio za 349 USD i 799 USD.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rolandcloud.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj