Legenda w elektronicznym wydaniu – poznajcie Roland Cloud TR-808 Rhythm Composer

0

Pierwszy raz w historii Roland stworzył oprogramowanie oparte na TR-808 Rhythm Composer. Legendarny automat perkusyjny dostępny jest jako wtyczka VST i AU do użytku w popularnych cyfrowych stacjach roboczych.

TR-808 jest jednym z najbardziej szanowanych i poszukiwanych instrumentów elektronicznych wszechczasów. Oryginalne urządzenia sprzedawały się za tysiące dolarów na rynku wtórnym, a deweloperzy aplikacji i twórcy brzmień dwoją się i troją, żeby choć w minimalnym stopniu odwzorować jego brzmienie i pracę. Jednak do tej pory nikomu nie udało się odtworzyć tego ikonicznego interfejsu i unikalnego charakteru oddziałujących na siebie dźwięków.

Wykorzystując rewolucyjną technologię Analog Circuit Behaviour, Roland skrupulatnie odtworzył oryginalne układy analogowe, które są esencją charakterystycznego brzmienia TR-808. Uwzględniono każdy niuans i szczegół obecny w oryginalnym sprzęcie, czego rezultatem jest żywy, niemalże oddychający TR-808. Ta adaptacja oprogramowania nie tylko brzmi i działa prawdziwie, ale także wprowadza nowe i ekscytujące ulepszenia do klasycznej formuły 808.

Jeśli chcecie przetestować TR-808, zapiszcie się na bezpłatny 30 dniowy trial w Roland Cloud i pobierzcie TR-808 przez Roland Cloud Manager!

Więcej info:
Producent – www.rolandcloud.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here