L-Acoustics L-ISA Studio teraz także na system Windows!

590

Oprogramowanie L-ISA Studio od L-Acoustics przenosi moc i wszechstronność technologii dźwięku immersyjnego do zacisza naszego domowego studia. Teraz także kompatybilne z każdym komputerem PC oraz systemem Windows!

Wraz z najnowszą aktualizacją L-ISA Studio 2.5, ten potężny program pozwala pracę z dźwiękiem przestrzennym także producentom, realizatorom i projektantom muzycznym, którzy w swoich studiach na systemie Windows. Do tej pory możliwościami tego oprogramowania mogli cieszyć się jedynie użytkownicy komputerów z systemem MacOS od firmy Apple. Najnowsze oprogramowanie można pobrać ze strony producenta: TUTAJ.

l-isa-studio

W skład pakietu L-ISA Studio 2.5 wchodzą aplikacje: L-ISA Controller i L-ISA Processor Desktop, a także L-ISA Audio Bridge, czyoi wirtualna karta dźwiękowa dla systemu Windows. Audio Bridge obejmuje zarówno ścieżki Bridge Out, jak i Device Out dla wyjścia audio. Bridge Out umożliwia wysłanie 12 sygnałów przez dowolny program DAW w celu nagrywania wielokanałowego, podczas gdy wyjście Device Out umożliwia jednocześnie przesyłanie dźwięku do słuchawek lub wielokanałowej karty dźwiękowej w celu renderowania immersyjnych konfiguracji głośników.

L-ISA_Studio_Speaker_View

Wśród nowości w najnowszej wersji znajdziemy także poprawki graficzne kontrolera L-ISA, które zwalniają dodatkowe miejsce na ekranie dla inżyniera dźwięku. Twórcy mogą teraz również wgrywać standardowe szablony głośników do konfiguracji w Atmos, BluSpace i innych. Preprodukcję ułatwia selektywne wyciszanie głośników i możliwość przeciągania obiektów do konkretnych aktywnych lub wyciszonych głośników, co ułatwia podgląd różnych konfiguracji głośników w różnych przestrzeniach.

L-ISA_Studio_Lifestyle

“L-ISA to intuicyjna platforma dla twórców pozwalająca im na odkrywanie miksowania dźwięku przestrzennego, który można renderować na platformach takich jak Apple Music, Tidal i innych. Szerokie udostępnienie L-ISA Studio inżynierom dźwięku, niezależnie od preferowanej przez nich platformy, jest naturalnym krokiem w ewolucji naszej flagowej immersyjnej technologii audio.”

– komentuje Guillaume Le Nost – Dyrektor wykonawczy ds. technologii kreatywnych w firmie L-Acoustics

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

L-ISA Studio: wypróbuj dźwięku immersyjnego we własnym studio za darmo!