Korektor dwukanałowy – Thermionic Culture: The Swift

0

Urządzenia korekcyjne początkowo można sklasyfikować na dwa główne segmenty – te obsługiwalne i te, do których obsługi potrzebujesz doktoratu z nauk ścisłych…

Thermionic Culture: The Swift należy, na szczęście do pierwszego segmentu. Łatwość i intuicyjność obsługi tego dwukanałowego korektora, to główna zaleta tego produktu.
Wyraźnie oznaczone potencjometry, klarowny design i sposób działania sprzętu, to te atuty którymi wyróżnia się Thermionic Culture: The Swift.

Urządzenie wykorzystuje sprawdzone metody stosowane przez producentów dźwięku, ale i wprowadza zupełnie nowe, niejednokrotnie udoskonalone rozwiązania.
Specjalnie zaprojektowane, transformatory Sowter i wzmocniona korekcja dołów i gór, sprawia że The Swift to bardzo ciekawa propozycja, z której skorzystać mogą projektanci i producenci dźwięku.
Więcej na temat specyfikacji technicznej, znajdziecie na stronie producenta www.thermionicculture.com. Na stronie polskiego dystrybutora znajdziecie gamę produktów markiThermionic Culture www.musictoolz.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here