Kompresor WesAudio ng76 w teście Tomasza Wróblewskiego [VIDEO]

0
WesAudio-NG76-stereo-pair

W kwietniu tego roku firma WesAudio wprowadziła do oferty nowy, analogowy kompresor ng76 z możliwością sterowania z poziomu naszego DAW. Więcej na jego temat dowiecie się z recenzji przygotowanej przez Tomasza Wróblewskiego z kanału 0db.pl.

Od swojej premiery w 1967 roku, kompresor 1176 uzyskał dziesiątki, jeśli nie setki nowych wcieleń. Jednym z nich była Beta76 od WesAudio – teraz zaktualizowana do wersji sterowanej cyfrowo jako ng76. Więcej na jego temat pisaliśmy TUTAJ.

WesAudio-NG76_uptone

Teraz nadszedł czas na jego dogłębne sprawdzenie, którego podjął się znany i ceniony Tomasz Wróblewski. W swojej recenzji powiedział o nim tak:

“To świetny, soczyście brzmiący, podążający za naszym intencjami kompresor analogowy FET na miarę trzeciej dekady XXI wieku. Sprzęt jest fantastycznie analogowy, ale nie muszę go nawet dotykać, by go użyć. A nawet gdybym chciał to enkodery są zabójczo dokładne i wyposażone w inteligentną funkcję akceleracji. Szybki ruch – duża zmiana, mały ruch – duża precyzja. Powtórzę – w mojej opinii to jeden z najlepszych kompresorów typu 1176 dostępnych w sprzedaży. Nie mam wobec niego żadnych zastrzeżeń, a swoją funkcjonalnością i klasą brzmieniową bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ng76 to jedno z tych urządzeń, które bardzo polubiłem, choć przyznam, że nie od razu. Gdy uporałem się ze wszystkimi protokołami, sieciami i konfiguracjami, a następnie postawiłem oba klocki z boku i zacząłem po prostu pracować bez konieczności dotykania samego urządzenia to poczułem, że naprawdę mogę trzymać się 0dB 😉 “

Więcej szczegółów:
Producent: www.wesaudio.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj