Kamery i systemy konferencyjne Angekis w dystrybucji ESS Audio

0

Śmiało możemy powiedzieć, że rozwiązania AV, systemy konferencyjne przeżywają kolejny renesans. Bez względu jednak na aktualnie panujący wyjątkowy czas, zaawansowana komunikacja elektroniczna będzie się rozwijać, a proponowane przez producentów rozwiązania są coraz lepsze, prostsze i co najważniejsze, tańsze.

Dlatego też firma ESS Audio poszerza portfolio profesjonalnych rozwiązań AV o producenta kamer i systemów konferencyjnych, firmę Angekis, która w dobie zwiększonej komunikacji internetowej jest partnerem technicznym najpopularniejszego aktualnie komunikatora do video-konferencji Zoom.

Angekis to stosunkowo młody ale już uznany producent kamer konferencyjnych, wyróżniony m.in. nagrodą Best of Show targów ISE w 2018 roku. Chwalony jest za wysokiej klasy funkcjonalność oraz czysty obraz w bardzo atrakcyjnych, często nawet 40% niższych niż konkurencja, cenach.

Firma ma bogate doświadczenie na rynku urządzeń USB i od ponad 10 lat specjalizuje się tworzeniu i produkcji kamer. Inżynierowie Angekis współtworzyli pionierską kamerę USB PTZ w 2011 roku. Od tego czasu zespół nadal toruje drogę zaawansowanej technologii na rynku cyfrowych i sterowanych kamer konferencyjnych najwyższej jakości.

W ofercie Angekis znajdują się produkty takie jak wielokrotnie nagradzana kamera serii Saber, której różne wersje oferują obraz 4K, auto tracking, 20 x optyczny zoom, PoE, USB, presety, możliwość pełnej kontroli zdalnej i doskonałe wzornictwo.

Angekis Saber HD

Model typu plug and play Curtana posiada szeroki obiektyw idealny do zastosowania w mniejszych salach.

Angekis Curtana

Z kolei model Cleartalk to zestaw głośnomówiący dla sal konferencyjnych posiadający mikrofon dookólny, elimintacje pogłosu, dynamiczny system eliminacji szumów oraz system bezprzewodowego ładowania. Cleartalk jest także kompatybilny z popularnymi aplikacjami wideokonferencyjnymi.

Kolejne niezwykle kompaktowe i uniwersalne rozwiązanie to model Toledo. Zintegrowane urządzenie rejestrujące dźwięk oraz obraz kamerą szerokokątną. Jest najbardziej odpowiedni dla małych i średnich sal konferencyjnych (od 6 do 10 uczestników), a nawet do użytku osobistego.

Angekis Toledo

Więcej szczegółów
Producent: http://angekis.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj