iLoud Micro Monitor wprost od IK Multimedia

0

Wszędzie tylko potwornie drogie, w pełni profesjonalne sprzęty, prawda? Postarajmy się zatem zadbać o naszych mniejszych studyjnych graczy, prezentując im godnego profesjonalnych i drogich monitorów, zastępcę.

Tak właśnie, zupełnie prywatnie, oceniam ofertę IK Multimedia, która na rynek wypuściła model iLoud Micro Monitor. Zwarta konstrukcja tychże monitorów, niewielkie wymiary i świetne parametry, mogą świadczyć o tym, iż jest to sprzęt nadal profesjonalny, lecz upakowany w małych “pudełkach” i małej cenie.
Ustalmy, para monitorów za kwotę blisko 1500 PLN to dużo?
Dla mnie, dla was i dla wielu, cena ta jest niemała, jednak musimy być świadomi, że sprzęt studyjny kosztuje. A w tym przypadku możemy jedynie cieszyć się, że wiodąca na rynku firma IK Multimedia stworzyła monitory w cenie absolutnie akceptowalnej dla tzw. zwykłego zjadacza chleba.

Parametry? To nie tutaj! 😀 No może zachęcę was jedynie kilkoma hasłami: 50W RMS, Bluetooth, 56-bit DSP…

Jak sądzę przyzwyczailiście się już do naszej polityki redakcyjnej, więc doskonale wiecie, że po szczegóły techniczne wyślemy was do strony producenta www.ikmultimedia.com oraz polskiego przedstawiciela marki www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj