IK Multimedia iLoud MTM, nowe, kompaktowe monitory studyjne!

0

IK Multimedia proponuje niespotykaną w swojej klasie koncepcję mobilnego odsłuchu studyjnego. Poznajcie model iLoud MTM.

Po dużym i niesłabnącym sukcesie niezwykle kompaktowych monitorów iLound Micro Monitor, producent wprowadza model iLoud MTM. Jak sugeruje symbol nowego odsłuchu jest to konstrukcja,  w której przetworniki/głośniki rozmieszczone są w konfiguracji MTM (midwoofer-tweeter-midwoofer, zwanej również „D’Appolito”). Taki układ zapewnić ma lepsze przetwarzanie poza osią oraz zdecydowanie lepszą charakterystykę kierunkową.

Mimo niewielkich rozmiarów głośników 2x woofer 3,5 cala oraz 1-calowy twitter, producent zapewnia, że ta konstrukcja będzie mogła z powodzeniem konkurować z większymi monitorami 5″, 6″, a nawet 8-calowymi. Czy tak będzie faktycznie? Czas pokaże.

Przed wami aktywne i nadal mocno kompaktowe monitory studyjne IK Multimedia iLoud MTM:

Podstawowym zadaniem każdego monitora studyjnego jest dostarczenie dokładnego i neutralnego dźwięku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że twoje decyzje dotyczące miksu będą się przekładać na wiele systemów odtwarzania. iLoud MTM wykorzystuje zaawansowaną technologię DSP, aby zapewnić całkowitą kontrolę nad wydajnością głośników, dostarczając brzmienie niedostępne w przypadku tradycyjnych konstrukcji analogowych.

Jak dodaje producent: wysokie tony są neutralne i zdefiniowane, średnie są jasne i zrównoważone, a niskie są tak zrównoważone jak nigdy dotąd! Możesz mieszać przez wiele godzin bez zmęczenia uszu, a efekty, które stworzysz, będą lepsze niż kiedykolwiek. I oczywiście jest głośno, z całkowitą mocą 100 W RMS na głośnik i maksymalnym ciśnieniem akustycznym 103 dB SPL!

Konstrukcja MTM pozwala korzystać z monitorów także w pozycji horyzontalnej, dzięki dołączonym specjalnym gumowym podstawką. Specjalny gwint pozwala je także zamontować na standardowym statywie mikrofonowym, co daje zdecydowanie większe możliwości ich instalacji. Na tylnym panelu znajduje się bas-reflex oraz możliwość kontroli częstotliwościami LF i HF.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.ikmultimedia.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj