HI*Sessions z QSC TouchMix i K Series

0

Na kolejnej sesji nagraniowej z serii HI*Sessions wykorzystano sprzęt QSC. Głównymi bohaterami, poza oczywiście artystami, był mikser z serii TouchMix i głośniki odsłuchowe z serii QSC K Series. Zobaczcie i posłuchajcie koniecznie!

Powtórzmy więc… Czym są nasi dwaj sprzętowi bohaterowie?
Otóż seria mikserów TouchMix, to nowatorskie i bardzo przyjazne rozwiązanie dla profesjonalnych studio nagraniowych.
Oferując najwyższą jakość transmisji dźwięku oraz łatwość obsługi, seria TouchMix została nagrodzona na tegorocznych TEC Awards 2018.
Jeśli natomiast mowa o głośniki z serii QSC K.2, to każdy model z serii K.2 jest wyposażony w 2000-watowy moduł mocy, który został starannie dopasowany do współpracy z przetwornikami niskotonowymi oraz wysokotonowymi przetwornikami ciśnieniowymi. Zastosowanie rozwiązania DMT™ (Directivity-Matched Transistion) zapewnia jednolite pokrycie dźwiękiem na całym obszarze odsłuchu. Wbudowany moduł procesora DSP oferuje dostęp do charakterystyk brzmieniowych Intrinsic Correction™, a także ustawienia dotyczące zaawansowanego zarządzania pracą systemu, umożliwiając dalsze optymalizowanie jego działania.

A oto sesja HI*Sessions i rozmowa z dwoma znakomitymi osobistościami – Jonem Yamasato (założycielem projektu HI*Sessions) oraz inżynierem dźwięku Vancem Morimoto.

Więcej info
Producent: www.qsc.com
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj