Eventide Omnipressor powraca… po 50 latach!

0

Z okazji 50. rocznicy premiery kompresora Omnipressor, który w latach 70. podbił branżę muzyczną, firma Eventide dumnie ogłasza wprowadzenie modelu Omnipressor 2830Au, czyli specjalnej, wiernie odtworzonej reedycji tego kultowego urządzenia.

Eventide Omnipressor 2830Au powstał na bazie tych samych, ręcznie rysowanych schematów technicznych z archiwów Eventide, a także z użyciem komponentów, które zapewniają to samo charakterystyczne brzmienie i parametry obwiedni co jego słynny pierwowzór z lat 70-tych.

Kompresor ten pozwala na tworzenie unikalnych efektów dynamicznych, takich jak odwrócenie dynamiki, nieskończona kompresja, kontrola czasu ataku i zwolnienia, a także wiele innych, nowatorskich w tamtym czasie brzmień, które i dziś znajdą szerokie zastosowanie w produkcji muzycznej.

Nowy model wprowadza ponadto praktyczne ułatwienia, takie jak możliwość łączenia kilku jednostek ze sobą, transformatory na wejściach i wyjściach, podświetlany miernik, popularne złącza TRS/XLR oraz uniwersalny zasilacz.

Eventide-Omnipressor

Ta rocznicowa reedycja Omnipressora to powrót do historii nagrań i możliwość korzystania z narzędzia, które pół wieku temu bezpowrotnie zmieniło sposób przetwarzania sygnału audio i kreowania brzmienia w studiach nagraniowych i produkcyjnych.

Eventide Omnipressor 2830Au to nie tylko wierna replika i hołd dla klasycznego sprzętu, ale także szansa na eksperymentowanie z unikalnymi efektami dynamicznymi dla współczesnych twórców i inżynierów dźwięku.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.eventideaudio.com
Dystrybutor: https://sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj