DJ Parler o monitorach z rodziny QSC K.2 Series

0

Nie bardzo da się zaprzeczyć, że najnowsza w ofercie firmy QSC seria K.2, nie należy do czołówki produktów w swoim segmencie. Docenione w każdym zakątku świata odsłuchy K.2 znalazły również swoje zastosowanie w produkcjach nowojorskiego muzyka, DJ Parler. Posłuchajcie co o nich sądzi.

Nowojorski DJ występował m.in. na imprezach dla Nike, Heineken, Foot Locker, Diageo, Uber, Spotify, Sony Music. Współpracował również z takimi artystami i zespołami jak Questlove, Jazzy Jeff, Just Blaze, Kid Capri, Bobbito Garcia , Clark Kent, Nick Cannon i wieloma innymi.

Dziś z nowojorskiego studia Serato, DJ Parler (czyt. par-lé) opowiada o tym, dlaczego na swoich imprezach wykorzystuje głośniki QSC z serii K.2.

Oto kilka słów o samych głośnikach:

Głośniki K.2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych produktów w swoim segmencie. Firma QSC ma na tyle bogatą historię swych przedsięwziąć, że doskonale wie co zrobić, by efekt pracy sztabu inżynierów nie poszedł na marne. Seria K, to kolejny dowód na to, że nagłośnienie imprez może wkroczyć na wyższy poziom akustycznych doznań.

Nowa seria pełnopasmowych kolumn głośnikowych K.2, w skład której wchodzi 8-calowy model K8.2, 10-calowy model K10.2 oraz 12-calowy model K12.2, oferuje szereg istotnych ulepszeń konstrukcyjnych, ustanawiając całkowicie nowy standard w technologii aktywnych kolumn głośnikowych.

Więcej info:
Producent: www.qsc.com
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj