Denon DJ Prime 4: najnowsza, wielofunkcyjna stacja dj-ska!

0

Denon DJ zaprezentował światu najnowsze wielofunkcyjne urzadzenie typu stand-alone, pracujące w środowisku ENGINE Prime. Przed Wami Denon DJ Prime 4!

Jego przedsprzedaż ruszyć ma w marcu 2019, a sugerowana cena to ok. 7.000 zł

Denon DJ PRIME 4 to czterokanałowy stand-alone player oraz kontroler MIDI w jednym, zaopatrzony we wszystko czego możemy oczekiwać po takim urządzeniu. Centralną częścią jest 10-calowy ekran OLED wykonany w najnowocześniejszej technologii, który można kontrolować za pomocą gestów. Daje to ponadprzeciętną wygodę oraz intuicyjną interakcje z urządzeniem.

Zapraszamy do obszernej prezentacji video nowej konsolety DJ:

Sekcja transportu w PRIME 4 to 6″ koła JOG z pojemnościowym czujnikiem dotyku z centralnym wyświetlaczem HD pokazującym zarówno okładkę oraz markery dla utworu. Poniżej znajduje się osiem, czułych na dotyk dynamicznych padów pozwalających na operowanie funkcjami: Roll, Slicer, Loop i Hot Cue. Czterokanałowy mikser posiada 3 pasmową korekcję oraz potencjometr dla efektora Swap FX oraz dwa dodatkowe kanały mikrofonowe z wejściami Combo XLR , regulacją głośności, korektorem oraz dedykowanym efektem echo.

DENON PRIME 4 pozwala obsługiwać praktycznie wszystkie formaty jak MP3, FLAC, ALAC i WAV. Wyposażono go w wejścia USB dla pamięci FLASH, gniazdo kart SD i 2,5-calową wnękę na dyski SATA. Dodatkowo PRIME 4 z łatwością pozwala na import playlist i folderów z zachowaniem tagów i cuepointów z iTunes, Native Instruments Traktor Pro, Rekordbox i Serato DJ Pro.

Na tylnym panelu konsolety odnajdziemy cztery stereofoniczne wejścia liniowe RCA (wejścia 3 i 4 mogą być przełączane między phono/line) i trzy pary zbalansowanych wyjść XLR. Dlaczego tak dużo? Denon postanowił nadać Prime 4 nowy wymiar i pozwolić na odtwarzanie różnej muzyki w różnych strefach. Ta niezależna strefa Zone Out ma dedykowane poziomy sygnału i EQ i umożliwia odtwarzanie zupełnie innej playlisty do innego obszaru, na przykład zewnętrznego patio lub baru.

PRIME 4 jest rownież przystosowany do zarządzania oświetleniem. Na pokładzie znajdziemy port RJ45 który umożliwi połączenie w standardzie StagelinQ i kreatywną obsługe akcjami oświetlenia, video za pomocą kontrolerów Soundswitch, Timecode i Resolume (dostępnych osobno).

Podstawowe cechy konsolety DENON DJ PRIME 4:

 • 4-kanałowy samodzielny system dj-ski działający w środowisku Engine Prime
 • 10-calowy, wielodotykowy wyświetlacz HD z obsługą gestów
 • Wyjście Zone Out XLR umożliwiające odtwarzanie muzyki w dwóch strefach
 • Wbudowany slot 2,5-cala zewnętrzny dysk SATA do przechowywania duże ilości plików muzycznych
 • 6-calowe, wytrzymałe metalowe jogi z centralnym wyświetlaczem HD
 • 4 programowalne kanały wejściowe dla zewnętrznych źródeł sygnałów audio
 • 2 dedykowane wejścia XLR dla mikrofonów z indywidualnym sterowaniem
 • Kompatybilność ze StagelinQ – zarządzanie oświetleniam Event / Pro DJ i sterowanie wideo
 • Obsługuje nieskompresowane formaty (FLAC, ALAC, WAV)
 • 24-bitowe przetworniki AD/DA
 • 4 x USB i 1 x slot SD
 • Obsługa klawiatury USB

Więcej szczegółów:
Producent: https://prime4.denondj.com
Dystrybutor: http://lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here