Co nowego w Circuit Mono Station ver 1.2?

0

W połowie czerwca, firma Novation udostępniła nowy firmware 1.2 do swojego analogowego syntezatora Circuit Mono Station, w razem z nim wiele nowych funkcji i usprawnień.

Aby zaktualizować swój sprzęt musicie wejść na dedykowaną stronę i zalogować się, po czym pobrać najnowszą wersję oprogramowania dla swojego urządzenia: https://global.novationmusic.com/support lub https://components.novationmusic.com

1) Patch Flip: funkcja pozwalająca używać różnych presetów barw na każdym kroku. Dzięki temu CMS pozwala na kreaowanie interesujących brzmień perkusyjnych, wzbogacając swoją funkcjonalność o automat perkusyjny.

2) Modular gear: od teraz możesz programować nuty w trybie Mod Seq w celu niezależnej kontroli syntezatorów modularnych i ich parametrów pitch i gate dzięki wyjściu CV/GATE.

3) LFO sync: od teraz funkcja synchronizacji LFO pozwala na oddzielenie od synchronizacji key sync. Dzięki temu możliwe do tworzenia stają się sekwencje z dłużej wybrzmiewającym LFO działającym w synchronizacji również w pryzpadku dłuższych nut. Pozwala to na programowanie dłuższych muzycznych fraz. Od teraz LFO Clock Sync podlega także niezależnej kontroli.

4) Envelope Trigger: dzięki nowej aktualizacji obwiednia może działać w trybie legato lub retrigger. Pozwala to na osiągnięcie dodatkowej ekspersji przy tworzeniu sekwencji.

Więcej szczegółów:
Producent: global.novationmusic.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here