CKMOVA SRF5: mobilna kabina akustyczna dla wokalistów i lektorów

0
CKMOVA-SRF5-reflexion-filter

Jak niewielkim kosztem znacząco poprawić nagrania naszego wokalu bez względu na miejsce, w którym jesteśmy? Z pomocą przychodzą znane już dobrze od lat mobilne kabiny akustyczne, a jedną z nich jest niedroga CKMOVA SRF5.

Jesteś lektorem, a może wokalistą? Planujesz nagrać swoje pierwsze demo, ale nie jesteś jeszcze gotowy na wejście do studia muzycznego albo po prostu nie stać cię na nie, a adaptacja akustyczna domowej przestrzeni pozostawia wiele do życzenia? Temat znany od lat, który dostrzegło wielu producentów sprzętu studyjnego. Z pomocą przychodzą mobilne i często także bardzo kompaktowe kabiny akustyczne, które znacząco poprawią jakość Waszych nagrać. Jedną z nich jest tytułowa CKMOVA SRF5.

CKMOVA-SRF5-reflexion-filter

CKMOVA SRF5 to mobilna kabina akustyczna, która pomoże Wam lepiej zapanować nad nagraniem głosu i wyeliminować z niego chociażby niepożądany i zbyt duży pogłos. Dzięki możliwości montażu na klasycznym statywie mikrofonowym otrzymujemy wiele opcji ustawień, a dodatkowo składane boki kabiny pozwalają w pełni dopasować ją do swoich potrzeb.

CKMOVA-SRF5-reflexion-filter

Ścianki posiadają wyrzeźbioną powierzchnie pochłaniającą dźwięk i jak zapewnia producent, są wyłożone pianką akustyczną o dużej gęstości, co zapewnia tłumienie dźwięku w pełnym paśmie częstotliwości. W zestawie otrzymujemy niezbędne uchwyty do montażu oraz dodatkową przejściówkę, aby inny rodzaj gwintu na statywie nie mógł cię zaskoczyć.

Sugerowana cena: ok. 350 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj