Blue Mix-Fi: pierwsze słuchawki z nagrodą Engineering Emmy!

0

Blue Mix-Fi to pierwsze słuchawki, które zdobyły nagrodę Engineering Emmy. Zapraszamy do obejrzenia materiału video, w którym specjaliści z branży pro-audio wyjaśniają, dlaczego model Mix-Fi stał się zaufanym narzędziem pracy w produkcji telewizyjnej.

Blue Mix-Fi to studyjne słuchawki z wbudowanym audiofilskim wzmacniaczem. Wykorzystano je do stworzenia jednych z największych programów telewizyjnych, w tym Westworld HBO, ABC’s Grey’s Anatomy, CBS’s NCIS i wielu innych.

Od ponad 20 lat, mikrofony Blue utożsamiane są z najwyższą jakością dźwięku w studiach na całym świecie. Teraz Blue to także słuchawki studyjne, które umożliwiają reprodukcję nagrań z niezrównaną głębią, wyrazistością i mocą. Słuchawki Blue są pierwszymi, które łączą wbudowany wzmacniacz audiofilski z dopasowanymi przetwornikami, dzięki czemu można wydobyć z nich to, co najlepsze w pracy z dźwiękiem. Jak dodaje producent, Mix-Fi zapewniają elitarne osiągi i jakość dźwięku na każdym urządzeniu – od sprzętu studyjnego po laptopy, tablety, a nawet telefon.

Cena słuchawek Blue Mix-Fi to koszt ok. 1.400 PLN

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.bluedesigns.com
Dystrybutor: http://www.nutron.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here