Bezpłatny zestaw wtyczek Softube Passive-Active Pack dla posiadaczy interfejsów M-Audio M-track

199

Polski dystrybutor, firma Audiostacja rozdaje wtyczki Softube Passive-Active Pack dla posiadaczy interfejsów M-Audio M-Track.

O interfejsach pisaliśmy przy okazji artykułów Nowe interfejsy M-AUDIO: M-Track 2X2 & M-Track 2X2M oraz Domowe studio! Ponaj M-Track 2×2 Vocal Studio Pro

Co zatem zrobić, by zupełnie za darmo otrzymać zestaw naprawdę atrakcyjnych wtyczek?
To proste! Jeśli jesteście posiadaczami jednego z interfejsów M-Track (M-Track 2X2, M-Track 2X2M lub M-Track 2X2 Vocal Studio Pro) wystarczy, że zarejestrujecie go na stronie producenta.
Wtedy to, otrzymacie wspomniany zestaw Softube od dystrybutora Audiostacja.
Oferowane wtyczki Softube Passive-Active Pack zawierają:

  1. Passive Equalizer jest odwzorowaniem kultowych niemieckich trzypasmowych equalizerów z szerokim pasmem zapewniającym niezrównanie czysty i wyraźny dźwięk.
  2. Active Equalizer to narzędzie, które doskonale sprawdza się tam, gdzie jest wymagane obowiązkowe oprogramowanie dźwiękowe. Jest odwzorowaniem szwajcarskiego modelu equalizera. To najlepsza platforma operacyjna do przetwarzania korekcyjnego, gdzie jest potrzebna idealna precyzja w miksie.
  3. Focusing Equalizer, to inspirujące i proaktywne podejście do tradycyjnego equalizera. To całkowicie oryginalna koncepcja firmy Softube, działająca w prawdziwie intuicyjny sposób. Potrafi wychwycić „niedopowiedzenia” w procesie miksowania i pozwala skoncentrować się użytkownikom na tym, co jest dla nich najważniejsze – na pracy twórczej.

Akcja trwa od października do końca grudnia 2017 roku i obejmuje zarówno nowych jak i obecnych posiadaczy wspomnianych interfejsów. Więcej szczegółów znajdziecie w poniższych linkach.

Więcej o akcji promocyjnej na stronie polskiego dystrybutora firmy M-Audio – www.audiostacja.pl
Wiec o interfejsach na stronie producenta www.m-audio.com