Automat perkusyjny Roland TR-6S: Mały rozmiar, wielkie brzmienia!

1

Maszyny perkusyjne/rytmiczne z linii TR marki Roland mają wpływ na muzykę elektroniczną od przeszło 40 lat! Teraz do tej zacnej rodziny dołącza kolejny sprzętowy zawodnik. Roland TR-6S z pozoru wydaje się niewielkim automatem perkusyjnym jednak w jego wnętrzu skrywa się całkiem pokaźny silnik brzmieniowy…

Roland TR-6S to jak sama nazwa wskazuje kompaktowy automat perkusyjny z sześcioma ścieżkami, autentycznymi maszynami TR, samplami, efektami, brzmieniami FM i wiele więcej… Jego serce, a także interfejs sterowania oparty jest na większym bracie TR-8S.

Na pokładzie znajdziecie świetne modelowanie kultowych maszyn Roland TR-808, TR-909, TR-606 czy TR-707. Do tego potężna biblioteka sampli, presetów z obsługą unikalnych sampli użytkownika.  Silnik brzmieniowy FM odpowiada za tworzenie futurystycznych dźwięków. Do tego zaawansowany sekwencer z pod-krokami, flam, pętlą krokową, nagrywaniem ruchu i nie tylko. Do tego instrument możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie i tworzyć w dowolnym miejscu dzięki zasilaniu bateryjnemu AA. Oczywiście możesz go także zasilać zewnętrznie za pomocą USB. Roland TR-6S Pracuje również jako wysokiej jakości interfejs USB audio/MIDI.

Więcej szczegółów
https://www.roland.com/pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here