Audient ARC – zarejestruj produkt Audient i zyskaj dostęp do bezpłatnego oprogramowania do produkcji muzycznej

0

Darmowe oprogramowanie, pluginy i inne cuda do produkcji muzycznej? Z Audient ARC zyskacie dostęp do rozwiązań takich producentów, jak Two Notes, Produce Like a Pro, Steinberg czy Loopmaster.

Kreatywne Centrum Audienta – ARC to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie użytkownicy odnajdą bezpłatne oprogramowanie, wtyczki, próbki i wiele innych produktów przygotowanych przez wiodące marki w branży muzycznej. Wystarczy, że zarejestrujecie dowolny produkt Audient, a ekskluzywne oferty od Two Notes, Produce Like a Pro, Steinberg czy Loopmasters będą w zasięgu Waszych rąk.

Co zyskujecie rejestrując się do Audient ARC?

  • GF M-Tron Pro LE – standardowa emulacja klasycznego Mellotron z możliwością upgrade’u do pełnej wersji z kuponem rabatowym 50% wyłącznie dla klientów Audient.
  • Subito Piano – 20 minut nagrań – o wartości 60 USD za pośrednictwem SubitoPiano.com. Witryna pozwala nagrywać utwory MIDI na prawdziwym fortepianie przez specjalnie zaprojektowane i w pełni zautomatyzowane studio.
  • Two Notes Torpedo Wall Of Sound – wtyczka do symulacji głośników i mikrofonu, którą można załadować bezpośrednio do DAW. Aby pomóc Ci zacząć, wszyscy klienci Audienta otrzymują 8 starannie dobranych emulacji za darmo, w tym emulacje MesaBoogie, Fender i Ampeg.
  • Steinberg Retrologue 2 – Elastyczny, intuicyjny Retrologue 2 emuluje brzmienie klasycznych syntezatorów analogowych.
  • Produce Like A Pro – jedna z najbardziej znanych internetowych platform edukacyjnych dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności nagrywania i miksowania.
  • Steinberg Cubase LE & Cubasis LE 2 – kompaktowy program DAW oferujący wszystkie podstawowe narzędzia do nagrywania, edycji i miksowania.
  • LANDR 10 Masters & 10 Distribution Credits – 8 bezpłatnych 16-bitowych plików WAV i 2 bezpłatne 24-bitowe kredyty główne WAV pozwalające na przesłanie utworów bezpośrednio do iTunes, Spotify i innych.
  • Waldorf Edition 2 LE – emulacje oprogramowania trzech klasycznych produktów Waldorf, w tym legendarnego syntezatora PPG Wave 2, modułu bębna Attack i filtra D-pole.
  • LoopMasters The Sample Boutique – obejmuje loopy perkusyjne, syntezatorowe, wokalne i wiele innych.

Więcej szczegółów
Producent: https://audient.com/arc/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj