ART i przenośny mixer MY MONITOR II

0

Tam gdzie jest głośno, gdzie nie mamy możliwości odcięcia się od wciąż narastających w sile decybeli, czasem potrzebne jest urządzenie osobiste. Takie, które pozwoli nam dokonanie małych zmian w trwającym na scenie show. Na pomoc przychodzi przenośny mixer MY MONITOR II.

ART MY MONITOR II jest miniaturową wersją osobistego miksera z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Urządzenie posiada wejście mikrofonowe XLR, bezpośrednie wyjście XLR o poziomie mikrofonowym,  wejście instrumentalne liniowe jack 1/4″ i bezpośrednie wyjście liniowe jack 1/4″ oraz stereofoniczne wejście jack 1/4″.
Każde z wejść ma swoją osobną regulację głośności, dzięki czemu stosunek poziom sygnału mikrofonowego, liniowego i stereofonicznego możemy dostosować do własnych potrzeb. Za pomocą zastosowanych włączników, w łatwy i szybki sposób wyciszymy mikrofon bądź sygnał liniowy.

Zmiksowany sygnał możemy monitorować za pomocą dwóch wyjść słuchawkowych. Całość zamknięta jest w estetycznej, wytrzymałej a zarazem kompaktowej obudowie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.artproaudio.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj