Apogee Element – cudowna seria pod systemy MacOS i nie tylko…

2

Apogee znowu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników swoich produktów. Tym razem tworzy serię Element.

Seria Apogee Element stworzona jest w gruncie dla użytkowników systemów firmy Apple.
Mac OS, czy iOS to te środowiska, w których nowe produkty firmy Apogee będą czuły się wyjątkowo komfortowo.
Złącze Thunderbolt w środowisku OSX sprawdzi się wręcz wyśmienicie, a wykorzystanie takich produktów marki jak chociażby Symphony I/O Mk II, Ensemble Thunderbolt czy Groove sprawi, że praca z nową serią Apogee Element stanie się dużo bardziej efektywna.
Usprawnione cechy sprzętowe w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem zapewnią bezkompromisową jakość nagrań przy niespotykanej cenie.

Sprawdźcie sami na stronach polskiego dystrybutora firmy MBS oraz na Apogee.

2 KOMENTARZE

  1. Swego czasu poszukiwałem interfejsu i po przeanalizowaniu potrzeb zdecydowałem się na maleństwo w/w firmy. Nazywa się One 🙂 Piękny sprzęt, którego z powodzeniem można również używać w podróży (wymiary). Posiada wszystko, czego potrzebuje do rejestracji gitary, ale, jeżeli będę potrzebował, również mikrofonu (pojemnika również, gdyż +48 Vnjest również na pokładzie). Minusem jest kwestia złączy – mam dwa osobne gniazda ale jednocześnie ich używać nie można. Mim to nie przeszkadza ale może komuś? Osobiście bardzo polecam produkty tej firmy. Opinie swoją opieram wprawdzie na tym jednym produkcie ale jeżeli będę zmieniał to znów zdecyduję się na Apogee.

    Pozdrock

  2. Chyba nie możemy się z tym nie zgodzić.
    W zasadzie każde doświadczenie z Apogee, to ogromna przyjemność 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here