Aplikacja ZOOM F8 CONTROL już dostępna na system Android!

220
ZOOM-F8-Control

Jak zamienić swoje urządzenie z systemem Android w bezprzewodowego pilota do rejestratorów ZOOM F8, F8n i F8n Pro? Z pomocą przychodzi darmowa aplikacja F8 CONTROL!

Kilka dni temu pisaliśmy Wam o premierze najnowszego, wielościeżkowego rejestratora audio ZOOM F8n Pro [TUTAJ], który pewnie już niebawem zastąpi wciąż dostępny model F8n i już nie produkowany, ale wciąż cieszący się dużą popularnością model F8. Poza wieloma zmianami i ulepszeniami jakich doczekał się najnowszy model, wszystkie je łączy jedna wspólna cecha czyli możliwość zdalnej kontroli za pomocą darmowej aplikacji F8 CONTROL, która do tej pory była dostępna jedynie na systemy iOS (iPhone, iPad). Teraz z dobrodziejstw nowej aplikacji mogą korzystać także użytkownicy urządzeń z system Android.

zoom-f8-control-panel

Dzięki aplikacji F8 Control możesz używać urządzenia z systemem Android jako bezprzewodowego pilota do rejestratora. Oprócz podstawowych operacji, takich jak uruchamianie, zatrzymywanie nagrywania, odtwarzanie i przewijanie do przodu lub do tyłu, aplikacja umożliwia także regulację poziomów, monitorowanie sygnałów oraz dostosowywanie ustawień panoramowania i tłumienia. Umożliwia również wizualne monitorowanie poziomów wejściowych, informacji o kodzie czasowym i pozostałego poziomu naładowania baterii. Ponadto możesz wprowadzać znaki z urządzenia z systemem Android, aby edytować nazwy plików i dodawać metadane, a także informacje o dacie i godzinie przesyłania do wykorzystania podczas nagrywania.