AMPRIDGE: mikrofony i akcesoria do zastosowań mobilnych!

0

AMPRIDGE to amerykańska marka, która wkracza na rynek polski, dzięki firmie Sound Station. W jej ofercie znajdziemy mikrofony i akcesoria dedykowane do kamer, telefonów i innych urządzeń mobilnych!

Firma Ampridge powstała z pasji oferowania produktów wysokiej jakości w stosunkowo przystępnej cenie. W ofercie znajdziemy mikrofony i akcesoria, dedykowane wszystkim, którzy pragną nagrywać dźwięk i tworzyć treści przy pomocy urządzeń mobilnych typu, kamera, aparat, tablet czy smartfon, a także komputera.

W ofercie znajdziemy m.in. całą serię miniaturowych mikrofonów MightyMic, w której występują konstrukcje typu shotgun, krawatowy, a także bezprzewodowy. Do każdego z nich producent przygotował odpowiedni zestaw akcesoriów jak adapter, interfejs kablowy, uchwyt mocujący czy osłona przeciwwietrzna.

Oprócz tego znajdziemy tu także kablowe interfejsy instrumentalne, które pozwolą podłączyć waszą gitarę czy bas bezpośrednio do waszego iphone’a czy ipada i nagrywać dźwięk za pomocą aplikacji np. GarageBand.

Firma Ampridge opracowała także własną dedykowaną aplikację MightyMic Recording, którą możecie pobrać ze sklepu AppStore w cenie 13,99 zł.

Jak wspominaliśmy wcześniej, oferowane przez Ampridge urządzenia, oferowane są w bardzo przystępnej cenie i jak twierdzi producent, o wysokiej jakości. Mamy nadzieję, że uda nam się o tym wkrótce przekonać!

Całą game urządzeń znajdziecie na stronie polskiego przedstawiciela marki:
https://soundstation.pl/ampridge, a także na stronie producenta: http://ampridge.com

PRZEGLĄD RECENZJI
Opinie
uptone.pl to codzienna porcja informacji z branży muzycznej. Nowinki sprzętowe, muzyczne, koncerty, warsztaty, testy, wydarzenia...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here