Akai MPK Mini PLAY: klawiatura sterująca z wbudowanymi brzmieniami i głośnikiem!

1

Akai Professional wykonał niby oczywisty ale jednak mało spodziewany ruch! Kompaktowy i bardzo popularny kontroler MPK MINI, wyposażał w głośnik i aż 128 brzmień. Przed wami Akai MPK Mini PLAY!

Akai MPK Mini Play to już nie tylko kontroler ale pełnoprawny instrument 🙂 , oparty na bardzo popularnym kontrolerze MIDI – Akai Professional MPK Mini. Zawiera 128 brzmień, własny, wbudowany głośnik, 8 podświetlanych padów perkusyjnych MPC i pokręteł do edycji własnych brzmień oraz 4-stronny joystick do prostej, ręcznej regulacji. Teraz już nie musisz się pod nic podpinać. Siadasz i tworzysz!

Mobilność zapewnia mu także zasilanie bateryjne (3x AA), które gwarantuje kilka godzin pracy. Możesz również podłączyć komputer przez port USB i uzyskać zgodność MIDI plug-and-play.

Na pokładzie także wyjście audio abyś mógł korzystać ze słuchawek wszędzie tam gdzie gdzie wymagana jest cisza. Lub wręcz przeciwnie! Podpiąć go do zewnętrznego głośnika, wzmacniacza czy miksera.

Główce cechy:

  • Samodzielna klawiatura: Ultraprzenośna miniklawiatura i kontroler MIDI USB z 25 dynamicznymi klawiszami syntezatorowymi,
  • Podstawowe funkcje sterowania: Wyświetlacz OLED, wejście pedału sustain i joystick do obsługi pitch-bend/modulacji,
  • Pokładowe brzmienia: 128 brzmień instrumentalnych i 10 zestawów perkusyjnych,
  • Graj w dowolnym miejscu: Wbudowany głośnik, wyjście słuchawkowe 1/8″ i zasilanie na baterie (3 x AA – brak w zestawie) do występowania lub doskonalenia swoich umiejętności w podróży,
  • Responsywne pady: Dwa banki ośmiu podświetlanych padów typu MPC (16 ogółem) z funkcjami Note Repeat i Full Level,
  • Regulacja: Dwa banki czterech pokręteł (osiem ogółem) do regulacji brzmień wewnętrznych lub parametrów oprogramowania; w trybie samodzielnym regulacja chorusa, reverbu, filtra, EQ i obwiedni,
  • Zestaw profesjonalnego oprogramowania: ProTools First, Akai Pro MPC Essentials, AIR Music Tech Hybrid 3 i SONiVOX Wobble (do pobrania).

Akai MINI Play ma być dostępny na rynku jeszcze w tym miesiącu, a jego cena będzie oscylowała w granicach 500 PLN!

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.akaipro.com
Dytrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj