Akai FORCE z nagrodą i aktualizacja systemu ver. 3.0.1

0

Dwie dobre wiadomości i nie wiadomo od której zacząć… 😉 Jedna dla producenta druga dla Was! Po pierwsze, nowy Akai FORCE zdobył prestiżową nagrodę Best Of Show podczas NAMM2019, po drugie producent właśnie wypuścił pierwszą aktualizację softu! Więcej szczegółów poniżej…

Nowy produkt, duże zainteresowanie i nagroda Best Of Show NAMM2019, przyznana przez potężny brytyjski magazyn muzyczny SonicState.com! To z pewnością dobra wiadomość dla producenta Akai Professional. Nowy Akai FORCE budzi sporę zainteresowanie wśród muzyków, specjalistów z branży i mediów muzycznych, również nas 🙂 Jak zauważa redakcja magazynu Sonicstate, nowa samodzielna stacja produkcyjna to kolejny olbrzymi krok milowy w tej dziedzinie. I szczerze mówiąc, trudno się z tą opinią nie zgodzić.

O nowym Akai FORCE pisaliśmy w artykułach: https://uptone.pl/akai-force

Akai FORCE: Aktualizacja oprogramowania 3.0.1

Ta wiadomość z pewnością ucieszy obecnych i nowych użytkowników Akai FORCE! Po oficjalnej premierze FORCE – przełomowego urządzenia do występów na żywo i do produkcji muzycznej – firma Akai Professional ogłosiła wydanie aktualizacji 3.0.1, która wprowadza szereg nowych funkcji i udoskonaleń związanych z przepływem pracy.

Aktualizacji możecie oczywiście dokonać samodzielnie wchodząc na stronę https://www.akaipro.com/force-forcexus i w zakładkę Downloads.

Nowa aktualizacja oprogramowania w wersji 3.0.1 wprowadza do urządzenia bardzo innowacyjny tryb Launch/Note. Teraz użytkownicy mogą jednocześnie wykorzystywać kreatywną moc trybu Note podczas rozdzielnego uruchamiania klipów w pojedynczym układzie padu.

Nowa wersja programu zawiera także dodatkowo procesor Mother Ducker oraz dedykowane wtyczki do efektów. Para tych procesorów, dodana ostatnio także do platformy MPC w wersji oprogramowania 2.4,  pozwala użytkownikom tworzyć efekty z bocznym torem regulacji bez żadnego wysiłku, jedynie poprzez wstawkę w oknie miksera Force.

Wersja obejmuje również szereg udoskonaleń przepływu pracy, w tym:

  • Zaktualizowane preferencje nagrywania, pozwalające użytkownikom na używanie nagrań o stałej długości.
  • Ulepszone odsłuchiwanie sampli i loopów w przeglądarce Force. Teraz pliki z ustalonym BPM będą odsłuchiwane w synchronizacji z wzorcem BPM urządzenia.
  • Udoskonalenie programu perkusyjnego – użytkownicy mogą wyciszyć lub używać pojedynczych padów w programie perkusyjnym, korzystając ze sprzętowej platformy sterowania w Force.
  • Force teraz może ładować pliki FLAC oraz OGG.
  • Dynamiczne wtyczki AIR: Compressor, Channel Strip, Maximiser, Transient i Noise Gate mają teraz pomiar, wyraźnie wskazujący na poziomy wejścia/wyjścia oraz zastosowaną redukcję wzmocnienia.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.akaipro.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj