Zapraszamy na wydarzenie! “Hybryda – studio/scena” w Łodzi! [24/05/2023]

229
Audiotech-Hybryda---studio_scena

Poznaj nowoczesne instrumenty i kontrolery MIDI, które sprawdzą się zarówno w studiu jak i na scenie! Firma Audiotech, przedstawiciel m.in. takich marek jak Arturia, Novation czy Waldorf zaprasza na organizowany przez siebie event “Hybryda – studio/scena”, który odbędzie się 24.05.2023 w łódzkiej Willi!

Niezależnie od tego czy dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z produkcją muzyczną i występami, czy jesteś już wyjadaczem… ten event jest dla Ciebie! Hybryda – studio/scena to event dla osób zainteresowanych produkcją muzyczną i występami na żywo na każdym poziomie. Całość będzie się koncentrować na trzech warsztatach prowadzonych przez cenione osobistości z branży, a także prezentacji sprzętu dedykowanego do takich zastosowań. Te osobistości to: Kuba Sojka, Ignacy Matuszewski, Jan Smoczyński. Czyli prawdziwi ogarniacze, którzy z chęcią podzielą się swoimi doświadczeniami i trickami.

Poza tym uczestnicy wydarzenia będą mogli osobiście przetestować mnogość rozwiązań, ponieważ firma Audiotech zaopatrzy imprezę w sprzęty do wolnego użytkowania. Dodatkowo ekipa firmy z chęcią odpowie na wasze pytania, poradzi i cokolwiek jeszcze zechcecie!

Wśród producentów, które zostaną zaprezentowane znajdą się jedne z najpopularniejszych i cenionych rozwiązań do tworzenia i produkcji muzyki na świecie jak Arturia, Novation czy Waldorf, których firma Audiotech jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Audiotech-Hybryda-marki

Kiedy i gdzie?

Program wydarzenia:

16:00 – 17:30 – wolne sprzęty!
17:30 – 18:30 – Novation – Ignacy Matuszewski – Perfekcyjna sesja Live z wykorzystaniem instrumentów Novation
18:45 – 19:45 – Arturia – Kuba Sojka – Morphing / Macro: Polybrute oraz Minifreak na scenie i w studio
20:00 – 21:00 – Waldorf – Jan Smoczyński – Teoria “kwantowa”

Na wydarzenie oczywiście wstęp wolny, a przy okazji szykowane jest dla was  kilka atrakcji 🙂 Także zapisujcie w kalendarzu i do zobaczenia w Łodzi!

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/624270525887087