Warsztaty dla wokalistów + Home Recording od źródła do masteringu!

156

Na mapie naszego kraju pojawiła się kolejna ciekawa, miejmy nadzieję cykliczna, impreza warsztatowa skierowana do wokalistów i połączona z szeroką tematyką Home Recordingu.

Zapowiada się naprawdę na ciekawe warsztaty, dzięki którym udoskonalicie swoją technikę śpiewania na indywidualnych zajęciach z emisji głosu, a dodatkowo nauczycie się skonfigurować swoje własne domowe studio i nagrywać demo!

Otrzymacie też wiedzę jak nagłośnić się na scenie, jaki dobrać sprzęt i jak go obsługiwać. Poznacie magię związaną z używaniem chórków w nagraniach i otrzymacie wskazówki jak własne chórki konstruować, tak aby naprawdę wzbogacić kompozycję.

Warsztaty organizowane są z udziałem firmy Audiostacja – specjalistów w branży produkcji muzycznej! Przedstawiciela m.in. marki PreSonus czy sE Electronics.

UWAGA! Każdy z uczestników otrzyma na własność oprogramowanie do swojego domowego studia – PreSonus Studio One 3 Artist, a także weźmie udział w losowaniu cennych nagród – mikrofonów sE Electronics na scenę i do studia. Nagroda główna: mikrofon sE V7 BFG zaprojektowany wspólnie z Billym Gibbonsem z zespołu ZZ Top!

Wakacyjne warsztaty odbędą się w unikatowym miejscu w Dolinie Barczy w otoczeniu pięknej przyrody i w doborowym towarzystwie innych miłośników śpiewania.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia w nich udziału!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie organizatora: www.muzastudio.pl/warsztaty