Teenage Engineering Pocket Operator dla Google Pixel

0
Teenage-Engineering-Pocket-Operator-dla-Google-Pixel

Firma Teenage Engineering we współpracy z Google opracowała pomysłową aplikację do tworzenia muzyki poprzez edytowanie i przetwarzanie materiału wideo na telefonach Pixel.

Zabawa z Teenage Engineering Pocket Operator zaczyna się od nagrania lub zaimportowania dowolnego klipu wideo. Dzięki algorytmowi opartemu na sztucznej inteligencji materiał jest automatycznie cięty na kawałki na podstawie występujących w nim dźwięków, które są następnie przypisywane do intuicyjnie oznaczonych klawiszy – teraz możemy z nich stworzyć własny beat, melodię czy inne elementy muzyczne za pomocą sekwencera lub wyzwalania sampli ręcznie w czasie rzeczywistym, w tym także grania melodii używając różnej wysokości dźwięków, zgodnie z ustaloną tonacją utworu.

Ale to dopiero początek, bo dochodzi do tego jeszcze mikser, modulacje oraz inne efekty audio i wideo, za pomocą których nawet bez znajomości zasad muzyki czy edycji filmów możemy w mig stworzyć oryginalny utwór jednocześnie z teledyskiem – i to zupełnie za darmo… pod warunkiem, że posiadamy telefon Google Pixel (5 lub nowszy), bo jak na razie Teenage Engineering Pocket Operator dostępny jest jedynie na tej platformie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj